3 yıl olmasına rağmen ben acımı hala daha ilk gün olduğu gibi yaşıyorum. Bunu nasıl hafifletebilirim?

Gizli Üye

Ben kolay kolay birinden hoşlanan biri değilim fakat 12 Ağustos 2014'de öyle biriyle tanıştım ki aşk neymiş tüm hücrelerime, iliklerime kadar yaşadım. Onunla çok güzel 5 yılımız oldu. 11. sınıfa geçince tanışmıştık. Üniversiteyi de aynı şehirde okumuştuk. Hayat çok güzeldi. Şu anki ilişkiler gibi asla cinsel bir isteğimiz olmamıştı. El ele tutuşurken bile kızarırdık. Onun gözlerine bakarken sanki yaşarken cenneti bulmuş gibiydim. Tabii kavga ettiğimiz oluyordu fakat 5 yıl boyunca her kavgamızda bir kere bile ayrılık kelimesi geçmemişti. Ta ki 05 Ağustos 2019'da o kalp krizi geçirene kadar. Onun öldüğü gün sanki bende ölmüştüm. Hayat o kadar kötüydü ki bütün renklerim sönmüştü. Kurduğumuz hayaller, yaptığımız planlar her şey de beraberdik. İlk zamanlar intihar etmeyi bile denedim ama maalesef ki her seferinde kurtuldum. Şu an biraz daha iyiyim ama o kalbimdeki boşluk hiçbir zaman geçmiyor. Ona ihanet etmemek için 3 yıl boyunca erkeklerle arkadaşlıktan öteye geçmedim. Bu durumumu nasıl hafifletebilirim?

3 yıl olmasına rağmen ben acımı hala daha ilk gün olduğu gibi yaşıyorum. Bunu nasıl hafifletebilirim?
6
4
Görüşünü yaz