Eşimin ailesinin sevgi dolu davranışlarını garipsiyorum bu normal mi?

Gizli Üye

Ben hep aşağılanan kimse kimseyi sevmediği nefret beslenen bir evde büyüdüm. şu an 2 yıllık evli, 3 aylık bebeği olan biriyim. Eşimin ailesi kuzenleri kuzenlerinin eşleri o kadar sevgi saygı dolu insanlar buna çok şaşırıyorum. Hamile olduğumu öğrendikleri günden beri hiç ev işi yapmıyorum desem yalan olmaz. Hep ararlar mesaj atarlar. Bebişe biz bakarız sen eşinle birlikte gezmeye git, sen uyu biz hem bebeğe bakarız hem de evi temizleriz seni rahatsız etmeyiz demeleri vs çok şaşırıyorum. Özel alana saygı duymaları mesela..

Eşimin ailesinin sevgi dolu davranışlarını garipsiyorum bu normal mi?