Sevgilimle aynı evde kalıyoruz ama evleri ayırmayı düşünüyorum?

Gizli Üye

6 aydır sevgiliyiz ve 6 aydır aynı evde kalıyoruz. Öncesinde arkadaşken ben apartta kalıyordum ve sevgili olduktan sonra onun öğrenci evine yerleştim. Evi tek oda stüdyo daire. İlk başta guzeldi ama zamanla bunaldığım oluyordu okulda evde surekli beraber olmaktan sıkılıyordum. Hiç özel alanım yok, telefonla konuşurken bile rahat edemiyorum. Zaman zaman ben aparta gidicem yapamıyorum diyordum ama çok alışmıştı ve üzüldüğü için onunla kalmaya devam ettim. Şimdi mezun olduk ve çalışmaya başladık, ayni yerde farklı departmanlarda çalışıyoruz. Vardiya saatlerimiz uyuşmuyor gün içinde birkaç kez15-20dk görüşüyoruz akşam 2 saat ancak görüşebiliyoruz. Ben çok yorgun oldugum icin canım hiç bir şey yapmak istemiyor o da trip atıyor benle ilgilenmiyorsun diye. Çalıştığımız yerin lojmanı var oraya yerleşmeyi düşünüyorum daha rahat edeceğim ama hiç görüşemeyeceğiz bu seferde haftalık izinlerimizde 1 gün ve günde birkaç sefer 15-20 dk ancak görüşeceğiz nasıl olur bilmiyorum ama ben özlemek istiyorum biraz kafamı dinlemek istiyorum ama onu da boşluğa atmak istemiyorum çünkü çok alıştı benimle yaşamaya ne yapsam bilemedim

Sevgilimle aynı evde kalıyoruz ama evleri ayırmayı düşünüyorum?
3
4
Görüşünü yaz