Sinirle sevgilimden ayrıldım pişman oldum napıcam?

Gizli Üye

sevgilimle iki yıldır birlikteyiz 3 kere ayrıldık iki yıl içerisinde. kendisi daha çocuk gibiydi olgun davranamıyodu benden ayrılıp sonra özlediğinden sevdiğinden geri dönüyordu ben de süründürüyordum biraz tabi. bu sene içerisinde tekrar barıştık ama şu son zamanlar kavgalarımız aşırı arttı. kendisi yoğun çalışıyor ve bi haftasonu var biz de arada kavga edip duruyoruz genelde normal olmayan davranışlar sergiliyor ve benimle tartışırken kötü konuştuğu için. kavganın sonu hep ayrılmaya gelir genelde o getiriyordu bu aralar da ben bunla tehdit etmeye başlamıştım. bugün de yine kavga ettik ve bana mal gibi davrandı telefonu kapatmak istedi ben de bitiririm dedim telefonu kapatmadı sonra ve bizim tartışma iyice alevlendi ben de bitti dedim ağlasan da zırlasan da affetmicem seni dedim. ilk defa böyle bi şey yaptım ve yaşadık. şimdi pişman oldum konuştuk özür diledim o da diledi ama sağlıklı ilişkimiz olmadığını ve beni çok üzdüğünü söyleyip düşünmek istedi biraz da soğuk davranıyor yarın tekrar konuşucaz ama ben barışmak istiyorum ne yapmam lazım yardım edin lütfenn

Sinirle sevgilimden ayrıldım pişman oldum napıcam?
4
1
Görüşünü yaz