Sevgilimle aramızda geçen ufak tartışmalar beni ilişkiden soğutuyor, buna nasıl engel olabilirim?

zeyyalb

İlişkide illa tartışmalar olacak tabi ki ama ben yıllarca kavga dövüş içinde büyüyen bir insan oldum hala aile içinde gelişecek en ufak tartışmalardan bile kaçınmak için neredeyse görünmez olasım geliyor ve ayrıca bu durum ilişkilerime de yansıyor. Karşı tarafın bana ufak ters bir lafı bile bana kendimi kötü hissettiriyor hem üzülüyor hem soğuyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Sevgilimle aramızda geçen ufak tartışmalar beni ilişkiden soğutuyor, buna nasıl engel olabilirim?