Erkek arkadaşımla fiziksel şiddet?

Gizli Üye
Erkek arkadaşımla bir yıldır birlikteyiz neredeyse kendisi çocuksal travması olan biri şiddetle alakalı ona şakayla karışık sert bi şekilde fark etmeden vurduğumda aynı şekilde o da bana sert bir şekilde vuruyor ve diğer yandan tartışırken ben şiddeti başlatıyorum koluna vuruyorum ya da o an gerçekten çok sinirlendiğimde nereye vurduğumu hatırlamıyorum aynı şekilde o da bana şiddet gösteriyor ve daha sert bi şekilde ve hiçbir şekilde sakinleşme ortamımız olmuyor ve ikimizde birbirimize şiddet gösteriyoruz ama benim gücümle onun gücü aynı değil 125 kilo birisi ve ben 63 kiloyum. Daha sonrasında bana şiddetli olarak el kaldırmasını kabullenemiyorum ve ayrılacağımı söylüyorum kendisi eşit davranarak sen vuruyorsan ben de vururum diyor ve birbirimize şiddet uyguluyoruz anlatamıyorum belki tam ama bu konu beni üzüyor sevdiğim için unutmaya çalışıyorum ilişkide ona da yansıtmıyorum haklı bulduğum ben başlattığım için susuyorum sonrasında. Gerçekten ben mi haksızım benim onu ittiriş şeklim bile onu yerinden oynatmıyor yani
Erkek arkadaşımla fiziksel şiddet?
7
6
Görüşünü yaz