Kız arkadaşım bahaneler ile mi ayrıldı?

Metehan070907

Arkadaşlar herkese merhaba. 9 aylık ilişkim dün son buldu. Önceleri onu kısıtladım, kıyafetine, yurda dönüş saatine vesaire karıştım. Whatshappta aktif olduğunda napıyon kimle konuşuyon diye 2 günde bir darlamak gibi oldu. 2 hafta önce de arkadaşına gitti kalmaya, dışarı çıkmışlar espriyle gülerek akşam ezanından önce evde olun canım benim dedim. Oda bunu söylemem ile onu kısıtladığımı, özgür olduğunu söyledi. Tartıştık yazma bana dedi. Arkadaşlar gülerek söylemiştim kesinlikle öyle bir niyetim yoktu. O günden sonra ilgisi azaldı, sevgisinde problemler yaşamaya başladığını hissettim. 2 gün önce İnstagramda da postlar atıyordu özgür bırak mutlu ol vesaire. Dün ilgim yetiyor mu sana diye sordum. Oda yeter her konuştuğumuzda buraya getiriyorsun dedi. Senin beklentilerin farklı benim farklı ben artık böyleyim dedi. Arkasından sordum, Sevgin mi azaldı? Diye. Galiba dedi. Telefonda konuştuk ben seni de üzmek istemiyorum ama böyle hissederken devam etmek istemiyorum dedi. Peki tamam dedim, bugün de böyle de başarabileceğimizi, benim de bi takım değişimlere gidebileceğimi söyledim. İstemedi. Söz vermiştin dedim, Bi hata yapmışıım vermişim sözü dedi. İstemiyor yani. Ne yapmam gerekir? Kendisini seviyorum fakat sevgisinin azalması kalbimi dehşet yaraladı.

Güncellemeler:
1 ay
Arkadaşlar ekstra olarak ekleyeyim, kıyafetine vesaire karışmama kararı da almıştım. Sonuçta genç bir kız diyerek özgür bırakmaya karar vermiştim. Bunu ona da söylemiştim.
Kız arkadaşım bahaneler ile mi ayrıldı?
3
4
Görüşünü yaz