Kız arkadaşım fenomen olma yolunda ilerliyor ve bu beni çok rahatsız ediyor, ayrılmalı mıyım?

Gizli Üye

evet takipçisi baya artmaya başladı ve tanınmış bir kaç kişi takip etmeye başladı kız arkadaşıma gelen o yorumlar beni cildirtiyor önüne gelen herkes asılmaya basladi sizce ayrilmalimiyim ben ayrılmazsam ileride bu ilgiden dolayı o benden ayrılır mı?

Kız arkadaşım fenomen olma yolunda ilerliyor ve bu beni çok rahatsız ediyor, ayrılmalı mıyım?