Çirkin olduğum için Allah'a isyan ediyorum. Neden çirkinler var?

Gizli Üye

Ben inançlı biriyim. Bunu hep imtihan olarak görmeye çalıştım. Tipimle dalga geçildi. Dışlandım. Sevdim, sevilmedim. Çirkin olduğum için çok canım yandı sabrettim. Tesettürlü değilim ama namaz kıldığımda Allah'a tesettüre girmem için yardım duası isterdim. Bunu gerçekten içimden geldiğinde yapmak istedim çünkü kapanıp açılanlara toplum çok kötü gözle bakıyor. Yaşım küçük değil evlenme çağımdayım. Ama herkes dış görünüşüne göre seçiyor kızı. Ben beğenilmiyorum. Akranlarım aşık oldu evlendi çocukları var. Son zamanlarda dinden de uzaklaştım. Namaz da kılmıyorum. Hep kalbi kötü olsa da vitrini güzel olan kazanıyor diye düşünüyor. Kapanmaktan çok uzağım. Zaten erkeklere çekici gelmiyorum ki niye kapanayım ki diye düşünüyorum. Böyle olduğu için çok üzgünüm. Herkes biraz çekici olsaydı eşini kolayca bulsaydı keşke. Cidden niye çirkinler var. Çok adaletsiz. Ben bıktım her şeyden.

Güncellemeler
1 yıl
Kapanma kısmı yanlış anlaşılmış. Dinen karşı cinse güzelliği göstermeme etkilememe amaclı kapanilir ya hani. Ben zaten açıkken de etkilemiyorum erkekleri. Ne gerek var demek istedim.
Güncellemeler
1 yıl
Güncel
Çirkin olduğum için Allah'a isyan ediyorum. Neden çirkinler var?