Sizce Ayrılmalı mıyım cidden çok sıkıldım? nolur cevap verin görüşlerinize ihtiyacım var acilen?

Gizli Üye
Arkadaşlar bir iki ay sonra 1 yıl olucak bir ilişkim var ve bana sürekli ablalarından bahsediyor. 4 ablası var ve tek kız. En küçük ablası ile arasında 1 yaş falan var onu çok seviyorum wp profilini falan ikisinin olduğu fotoğrafı koyuyor 17 yaşındayız. Duruma bir keresinde ablası ile fotoğraf paylaşmıştı ve bana dedi ki sevgili olmasaydık kıskanır mıydın. Ve ablalarının hepsi çok güzel kendimi onlar ile kıyaslayınca çok üzülüyorum bu durum aşırı canım sıkıyor. 25 yaşında bir ablası var ve 47 kilo banada kilomu sorunca ona 47 demiştim o da bana ablam ile aynı kilodasın ama o daha zayıf gösteriyor ayıptır demesi sen daha kilolu gösteriyorsun dedi ve güldü. Ben o an çok utandım bir şey diyemedim bende güldüm. Benim bide saçlarım çok dökülüyor ve ben çok utanıyorum ona bundan bahsetmedim hiç. Bir gün otobüste iken arkamdaki koltuğa oturmuş. Eve gidince yazdı ve dedi ki utanma ama kafanın derisini gördüm onu söylediği an aşırı aşırı utandım bir şey diyemedim gülücük attım konuyu değiştirdim. Sürekli beni ablaları ile kıyaslıyor gibime geliyor. Yok o hiç alışveriş yapmazmıs hep ablaları ona kıyafet seçer ve alırmış ve demesi ayıp çok da güzel şeyler seçerlermis falan. Gerçekten ablaları ile beni kıyaslayınca evet çok güzeller ama aşırı kötü hissediyorum ve bıktım artık siz ne düşünüyorsunuz? Ne yapmam gerek? Psikolojik olarak çok kötü bir zamandayim zaten ailevi sorunlar falan ve bu aralar çok fazla konuşamıyoruz. Ben dershaneye gittiğim için sabahları sadece günaydın deriz ve aksam 11 gibi konuşuruz 12 gibi biter ve uyuruz. Aramız biraz uzak gibi yani. Ne yapmam lazım ona hiç bu durumdan rahatsız olduğumu da söylemedim ben utangacim zaten diyemem
Güncellemeler
4 ay
Pardon yanlış yazmış klavye tek erkek
Güncellemeler
4 ay
1 yaş falan var onu çok SEVİYOR olucaktï
Sizce Ayrılmalı mıyım cidden çok sıkıldım? nolur cevap verin görüşlerinize ihtiyacım var acilen?
8 Görüş