Bana bir şans daha verir mi?

fesh123

9 aylık bir ilişkimiz vardı kız arkadaşım beni çok seviyordu bunu bana da hissettiriyordu bende onu çok seviyordum ona bunu hissettiriyordum fakat son zamanlarda ben garip duygular içerisine girdim bir tarafım onu seviyor bir tarafım soğuyordu kendimle kavga ediyordum sürekli, bu durumu istemeden ona yansıttım ne olduğunu sordu bende açıkladım kendimi, konuştuğumuzda saat 01:00 civarıydı gün başladı günyadın harici konuşmadık akşam olduğunda ben iyi geceler mesajı attıktan sonra tekrar tartıştık haksız olduğumun çok farkındaydım ona da söyledim anladı beni (ama bundan daha önce birkez daha ondan ayrılmıştım ve geri dönmüştüm bana ikinci bir şans vermişti anlayacağınız) çok sinirliydi haklıydı da duyguları karman çorman oldu biliyorum bu olay bugün saat 01:00 gibi yaşandı, kendisi bana; sürekli gidiyorsun ben yaralarıma tuz bastığım zaman geri geliyorsun eğer gideceksen tamamen git beni daha fazla üzme, sayende artık kimseye güvenemeyeceğim dedi ve en son yolun açık olsun "dediğim gibi benden sonra olacağın insanla sana mutluluklar diliyorum umarım ona çok güvenirsin umarım onu üzmezsin ve çok mutlu olursunuz, geçirdiğimiz zaman içinde teşekkür ederim" diyerek bitirdi.

şu an konuştuğumuz telegram programına ortalama 2 saatte bir giriyor genelde bunu ben aktif olmuşmuyum diye bakmak için yapardı ve telegram da benden başka kimseyle konuşmuyordu, kendimden de biliyorum daha önce o benden ayrıldığında tekrar dönmek istemişti ben onu sevmediğimi söylemiştim fakat 1 hafta sonra fikrim değişti dayanamadım, şu an bitik bir durumdayım o ayrılırken dur yapma demedim ama şu an paramparçayım yaptığım şeyin farkındayım bir daha aynısını yapmayacağıma eminim dersimi kesinlikle aldım benim soracağım şey şu ki beni tekrar kabul eder mi? herşeyi kafasında bitirmişmidir? herşeyi kafasında bitirdiyse bile benim gibi düşünceleri değişir mi?

Güncellemeler:
1 ay
İnstagram hikayesine Cağan Şengül - Canım Yanıyor şarkısının
"canım yanıyor
beni sevme diyor
yok mu bi' yol?
içim acıyor
sana varmadı yol"
sözlerini arka fona koyarak fotoğrafını paylaşmış şu an ellerim titriyo şu an ne demek istiyor lütfen anlayamadım idrak edemiyorum
Bana bir şans daha verir mi?
20
11
Görüşünü yaz