Bişey sormak istiyorum? Adamın birine bütün hayatımı anlattım en başından beri açık ve dürüst oldum nasıl kolayca bitsin diyebili?

Gizli Üye
Ona olan ilgimi gösterdim ve onunda olduğunu biliyodum neden bu karara vardın diye sordum nedeninin benimle bi ilgisi olmadığını kendi içinde verdiği bir kararmış hisleri değişmiş nasıl kolay değişebilir ki birçok kişinin sabretmediği kadar sabrettim bu durumun buraya geleceğini düşünemedim neden bir insan bunu yapar ki?
Bişey sormak istiyorum? Adamın birine bütün hayatımı anlattım en başından beri açık ve dürüst oldum nasıl kolayca bitsin diyebili?