Eşim ve ailesi bana karşı ilgisiz?

Woman06345
Öncelikle herkese merhaba uzun zamandır paylaşmak istediğim bi durumum var. Ben 3 senelik evliyim 1 senede sevgili olduk neyse. Evlendik baya bi hızlı şekilde evlendik eşimin ailesi pek bişey yapmadı bende zaten bi sorun olarak görmedim belki ekonomik durumları iyi değildir vs dedim neyse eşimle ilk zamanlar iyiydik sonra değişmeler başladı iş arkadaşları kadınlarla baya konuşmalar mesai saatlerinde tabi sonra bana karşı konuşma üslübu değişmeye başladı sonra oyun oynamalara vs başladı daha sonra ilgisini vs kaybetmeye başladı bense sürekli üstüne düştüm iyi davrandım herşeyine koşturdum ailesini aramazdı ben aratırdım zaten annesinide hep ben arardım beni belki 3 senede 3 ya da 4 kez aramıştır. onlarda ayrı bi ilgisizler zaten benden başka 2 gelinleri daha var onlara karşı bana yapmadıklarını yapmışlardır hatta ben oraya gittiğimde onlara yaptıklarını anlatır hep bende kıskanmam tavır koymam yine saygımı gösterir hizmetimi ederdim. Sonuçta maddiyat değil maneviyat önemliydi benim için hep beni sevsinler diye uğraştım boşa uğraş olduğunu şu an hamileyim bu hamileliğimde anladım bana nankörlük etti eşim benim onca yaptığım şeylere karşı sen benim ailemi istemiyosun diye çıkıştı artık bende kendimi geri çektim hem eşimden hem ailesinden soğudum bezdim yanlız hissediyorum bazen kendimi. biz ve ailesi uzak eşime söylemiş doğuma gelemiyecekmiş kayınvalidem kendisi bilir ne diyim ben eşimle çok konuştum ailenle konuş beni öv sevdirmeye çalış yapmadı konuşmak bile istemedi bu konuyu onlarla 😔 2 eltim var 2 si birbiriyle çok iyi benimle değiller niye bilmiyorum! Neyse eşim çoğu zaman merhametlidir ama evlendiğimizden beri belki 2 ya da 3 kez seni seviyorum demiştir. Arkadaşlarıyla telden konuştuğu zaman çok mutlu benimle değil o öyle olunca bende tahammülsüz olmaya başladım artık saldım kendimi ilgilenmiyorumda içimden gelmiyorAma hamile olduğumu bildiği halde sürekli kızar azarlar bi ara hakaret etmeye başladım tepkimi koydum şimdi o yok ama muhtemelen bu evlilik böyle gitmeyeceğini analdığım için artık bende önemsemiyorum nolursa olsun moduna girdim bu evlilikte sadece benmi çabalayacağım. Onun dediği bende çalışıyorum bumudur yani evlilik? Çalışınca bütün sorumluluğun bitiyor mu? Kusura bakmayın çook uzun yazdım ama içimdekileri bi nebze olsun atayım dedim
Eşim ve ailesi bana karşı ilgisiz?
9
0
Görüşünü yaz