Kızlar, sevgilim sürekli benim geçmişimi sorguluyor ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Sevgilimle 4 aylık uzak mesafeli ilişkimiz var ve ilişkimizin başlarında sorunlar yaşadık ve eski sevgilisi araya girmeye bizi ayrırmaya kalktı bana onunla ilgili şeyler söyledi. Bende de takıntı oluştu ama daha sonra onda da takıntı oluştu birbirimizin sürekli geçmişini sorguluyoruz ama ben kabullenmeye çalıştıkça o daha çok üzerime geliyor kurana el basacaksın geçmişini anlat diyir hiçbir şey yaşamadım aslında ama benim yaşamadığıma da inanmadı bana zorla yalan söylettirdi sonre elbet gerçeği söyledim ama inanmıyor psikolojik şiddet içerisindeyim ayrıl da demeyin onu seviyorum ayrılmak da istemiyorum ne yapmam gerekir?
Kızlar, sevgilim sürekli benim geçmişimi sorguluyor ne yapmalıyım?