Kendimi çaresiz hissediyorum 🙁?

Gizli Üye
Nişanlımla dokuz senedir beraberiz nasipse Ağustos sonunda evleniyoruz çoğu hazırlığımızı tamamladık ve tamamlamaya çalışıyoruz şu an en büyük sorun oturacağımız ev ve eşyalar kaldı.. Nişanlımla geçmişimizde çok güzel şeyler yaşadık ve her zaman sağolsun bana her şeyde anlayışlı beni koruyan ve savunan biri oldu.. Çoğu şeyde şu an farkediyorum ona söz hakkı vermeden hep kendi isteklerimi yaptırmışım yani kendi ailem böyle istedi diye tanışmamız nişanımız hepsi geç oldu halbuki nişanlım bunları daha erken istiyordu ben hep aile baskısı yüzünden onu erteledim iş bulucam çalışıcam vs vs uzadı düğünde aynı şekilde sene başında istiyordu ben bir şekilde onuda uzattırdım Ağustos dedik çünkü ailem 1 sene nişanlı kalmamı istedi gibi saçma sapan şeyler şu an durduğumda cidden nişanlımı çok bunaltmışım diyorum🥹🥹 Düğün zamanı ikimizde ekstre stresliyiz zaten artık onunda sabrı zorlandığının farkındayım hem en sevdiği arabasını feda etti evleneceğimiz için pek pskolejik olarak iyi değil biraz tuhaf davranıyor bu konu da napcağımı bilmiyorum sabırlı mı olmalıyım nişanlım düzelir mi 🥹yanyanayken sorun yok samimiliğimizde ama şu ev konusunda tartışıp anlaşamıyoruz uzlaşamıyoruz napcağımı bilmiyorum.. Nişanlım şu an ki konumumuzdan cok farklı yerleri istiyor bense bu kısımları istiyorum bunda da kendii isteğimi söylediğimde geçmişte her istediğimi yaptığını ama bir kez kendi istediği olmadığını söyledi 😔 evet haklı ama ev konusu en temel hayatımızın geçeceği yer ): Bu konuda kararım net diyor ve asla yumuşamıyor çok bunaldım napcağımı bilmiyorum
Kendimi çaresiz hissediyorum 🙁?
5
1
Görüşünü yaz