Erkek arkadaşım dediklerim hakkında ne düşünür?

Elifaydnss
Sevgilimle kavga ettik ve konu o kadar ilerledi ki en sonunda "istersen bir süre iletişimi keselim" dedim o ise bunu yapmak istemedi ve "bu konuşmaları hiç yapmamış olalım konuyu kapatalım" dedi. Ama hâlâ aramız baya bozuktu ve arkadaşlarımın yanına gidiyorum dedi ben de iyi eğlenceler dedim.
3 saat sonra nerdesin diye sordum wpye girmesine rağmen cevap vermedi aradım acmadi. Yarın işe gidicegi için eve gelmiş olmalıydı, normalde eve geldim derdi ama demedi yani gelmemiş de olabilir. Böyle olunca da ona şunları yazdım;
"Emrecim bilerek mi cevap vermiyorsun ya da telefonu açmıyorsun bilmiyorum ama eğer öyleyse
Stratejiye ihtiyaç duyulan bir ilişki istemiyorum ki zaten böyle bir şeye ihtiyaç varsa o ilişki çoktan bitmiştir
Çünkü bu tip şeyler ilişkiyi duygusal bir bağdan ziyade rekabete çeviriyor. Seni merak etmiştim o yüzden aradım eğleniyorsan sorun yok
İyi geceler"
Bu yazdıklarım hakkında ne düşünmüştür? İyi mi etmişim kötü mü etmişim? Ben bilerek cevap vermediğini ve açmadığını düşündüm. Kötü mü olmuş lütfen biraz akıl verin ne yapmalıyım
Erkek arkadaşım dediklerim hakkında ne düşünür?
1
0
Görüşünü yaz