Sevgili ile tartışırken mesajlaşarak mı yoksa yüz yüze konuşarak mı sorun daha iyi çözülür?

JustCoordinator
Sevgili ile tartışırken mesajlaşarak mı yoksa yüz yüze konuşarak mı sorun daha iyi çözülür?
Ben asla ve asla mesajlaşarak tartışmayı sevmem, sevmedim de. Duygu aktarımı, betimleme vs. sıfır oluyor genelde. Gereksiz şekilde tartışmalar daha da büyüyor.

Sevgili ile tartışırken mesajlaşarak mı yoksa yüz yüze konuşarak mı sorun daha iyi çözülür?