İki yıllık ilişkim bitti seni artık özlemiyorum iyi gelmiyoruz dedi ne yapmalıyım sinirle tamamen bitirdik?

Gizli Üye
İlişkimiz 2 yıllık ve aynı lise aynı sınıfta başlamıştık tabi araya pandemi girmişti ama biribimizi o kadar çok seviyorduk ki sınıfı zor geçen 2 insan olarak çok iyi sıralama yapıp birlikte aynı üniversitede aynı fakültede okuyoruz şu an her şey çok güzeldi başta ama bir kızın yapmaması gereken şeyler yapmıştı bu beni ondan sogutmustu ve bende ona soğuk yapıyordum birsuru şey yaptı hepsini affettim ama içime attım ve onun soğukluğunu ona yansıttım 2 aydir sevgili gibi değiliz ayrılmıştık artık seni istemiyorum hayatımın merkezinde olmayacaksın demişti beni o kadar çok seviyordu ki anlatamam birden böyle olmasına başka biri gibi olmasına anlam veremedim sonra konuştuk ve arkadaş kalmıştık heryere birlikte gidiyor bişeyler yapıyorduk hatta arada bana sarılıp elimi tutuyordu sacmi okşuyor du finaller bitti birlikte döndük zaten aynı ilçe deyiz sarıldık ayrıldık ve bana 1 hafta hiç yazmadı bende unutmak mı istiyorsun beni dedim evet dedi olamıyoruz biz dedi sevmiyorum artık özlemiyorum bile dedi ve bitirdik sert bir şekilde mesajlar falan vardı 100 bin den fazla hepsini sildik ve kendimi engellemesini istedim engelletirdim ne yapmam lazım lütfen ama lütfen yardımcı olun o beni çok severdi her gün birlikteydik şu an benden nefret ediyor resmen ilgisiz davrandn beni mahvettin diyor evet ilgisiz davrandim fakat o birsuru şey yaptı gitme dediğim yerlere gitti beni soğuttu ondan bı şans istedim düzeltmemiz için asla dedi uzun da olsa okuyun lütfen ne yapmalıyım 4 sene aynı üni aynı fakültede olucaz yine ve aynı ilçedeyiz bana mantığimla hareket ediyor ileriyi düşünüyorum dedi artık şans vermek denemk bile istemiyorum dedi sizce geri döner mi ne yapmalıyım lütfen akıl verin okuyun hepsinin 2 aydır arkadaş gibi ama çok samimi takılıyorduk şimdi tamamen bitti dedi döner mi sizce
İki yıllık ilişkim bitti seni artık özlemiyorum iyi gelmiyoruz dedi ne yapmalıyım sinirle tamamen bitirdik?
3
3
Görüşünü yaz