Aslan Burcu, koç yükselenli bir kıza aşık oldum ne yapmalıyım lütfen yardım edin?

Gizli Üye
Kıymetli Arkadaşlarım Ben Aslan Burcu Koç Yükselenli bir kıza vuruldum aslında epeydirde hoşlanıyorum kendisinden ancak kendisi kimse sevgili olmasın stay friends modunda bir insan ne yapmalıyım bu kız nasıl tavlanır lütfen yol yordam gösteriniz şimdiden çok teşekkürler.
Aslan Burcu, koç yükselenli bir kıza aşık oldum ne yapmalıyım lütfen yardım edin?