Flört ettiğiniz kişini birden size aşırı bağlanması korkutur mu?

Redamancy-4 u
Hızlı gelişen olaylar sizi korkutur mu?
Flört ettiğiniz kişini birden size aşırı bağlanması korkutur mu?
#reda
Güncellemeler
1 yıl
Yani olabilir diye düşünüyorum niye olmasın ki ama bunun seviyesi çok önemli dikkatini çekiyor olabilirim değer veriyor olabilir hatta belki gerçekten seviyor olabilir ama yakınlaşmalarılarında gerçekten aşırılık Sezersem uzaklaşırım.
Flört ettiğiniz kişini birden size aşırı bağlanması korkutur mu?