Nişanlım nişanı attı ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Kızlar Bir Adım Öne Ben bir kere evlenip ayrılan bir erkegim.9 ay kadar evli kaldık yürümedi ve maddi durumlarında etkisiyle ayrıldık. sonrasında hayatımı yeniden aydınlattıgına inandıgım biriyle nişanlandım.. Oda esirgemede büyümüş hayatın sillesini yedigine inandıgım, zorluklarla büyüyen biriydi bir nevi eksik yanlarımızı tamamlıyorduk. çünki benimde babadan yana sorunlarım vardı.3 yıl boyunca sevgiliydik aramızda 7 yaş var ben tanıdıgımda onu daha 19 yaşındaydı. 3 yıl boyunca her zaman elimizden geldigince yanyanaydık benimle evlenmek için yanıp tutuşuyordu.. sonra nişanlandık ailevi sorumlulugum bir abi olarak çok oldugu için aramız bozulmaya başladı. aşırı kıskanç biri oldugu için iyice beni ailemden kıskanmaya başladı. kardeşimden annemden hatta herkesten çünki sevgiye hasret büyümüş biriydi ama bende bu kadar sorumlulugum arasında ona hep vakit ayırmaya cocukluk sımarıklıklarıyla baş etmeye çalıştım bir nevi benimle büyüdü.. sonrada dedigim gibi nişanlandıktan bir kaç ay sonra ailevi sorumluluklarım yüzümden bana vakit ayırmıyorsun diyerek nişanı attı. kavgalar gürültülerde oldu epeyce tabi.. ama hep seviyordum allah biliyor hepte evlilik istiyordum asla oyalama niyetimde yoktu.. Oda memur bende arada gene konuşuyoruz ben evlilikten sogudum tek yaşamak istiyorum diyor. seninle tekrar o yola cıkamam diyor yaşadıklarımı unutamadım diyor... yaşanan şeylerde kavgalar tartışmalar.. Yakın arkadaşlarıda hep destekçisi coguda beni iyi tanımıyor... Sizlere sorum şu? Ben severken ne olursa olsun evlenmeyi düşünürken herne yaşanırsa yaşansın unutulmayacak ne vardır şu hayatta... ne yapmalıyım sizce Yüzüp yüzüp kuyruguna geldimiz bu işten vazmı gecmeliyim.. cok sevdim
Nişanlım nişanı attı ne yapmalıyım?
3
3
Görüşünü yaz