Evli bir kadın olarak, çapkın olmam normal mi?

Gizli Üye
Çok iyi bir kocaya sahibim. 188 boyunda 85 kilo geniş omuzlu yakışıklı gerçekten her konuda beğeniyorum. Dürüst asla yalan söylemez ama kahretsin bir huyum var. Gittiğim yerde yakışıklı karizmatik bulduğum erkeklerle flörtleşiyorum. Asla dokunmak temas etmek değil. Bu kahkahalarla konuşmak senli benli bir nevi cilveleşmek gibi. Elinde değil sizce bu normal mi
Güncellemeler
1 yıl
Arkadaşlar cinsel bir duygu yok ! Ben beğenilmeyi dinlenmeyi seviyorum
Güncellemeler
1 yıl
Kocamın olmadığı yerlerde arkadaşlar kocamın yanında asla bir erkekle konuşmuyorım
Evli bir kadın olarak, çapkın olmam normal mi?