Arkadaşlar yorum ve görüşlerinize ihtiyacım var ama saygı çerçevesinde?

ayayayayayay
Ben 27 yaşındayım şuana kadar flört ve ilişki denemelerim oldu ama gerçekten iki ilişkim oldu diyebilirim. Birincisi başta güzeldi ama o cicim ayı bitince gerçek yüzünü gördüm. Zaten etrafa da öyle davranıyordu daha doğrusu uzun zamandır tanıştıklarına. Bencil agresif öfkeli cimri pis ve uçlarda yaşayan biriydi. Ama yeni tanıştığı insanlara çok sevimli ve ağzı laf yapan yalanlarla kandıran tavlayan biriydi. İşte ayrıldım ondan. Sonraki sevgilim de iyi kalpli ve dürüst bir insandı. Çoğu erkek gibi yalan dolan ve sahteliği yoktu ve tek anacı bel altı değildi. Neyse baya da evlenmek filan da istiyordu zaten işte ailesi ile tanıştırdı etti. İlk defa birlikte yaşadığım biri oldu. Yani bana aşıktı ya da hep ilgileniyor yemek yapıyordu ama asla kişisel alanıma saygı duymuyordu. Tuvalete kadar giriyordu uyarmama rağmen. Bi de inanılmaz pis ve mide bulandırıcıydı. Hani benim uyarılarımla temizlik yapıyordu ama ben arkamı dönsem yine iğrenç oluyordu ortalık. Resmen banyo yapmayı ben öğretiyordum 37 yaşındaki herife. Neyse işte bi de lise mezunu cahil boş biriydi ben üç üniversite bitirdiğim için bana çok boş ve mal geliyordu. Bi de annesinin yalakası bi tipti. İlişkimizin içine annesini çok sokuyordu. Hep o ne derse etkileniyordu ve kadın oğlu gibi beni de yönetip kontrol etmeye çalışıyordu. Hani bu giy buraya git gibi ve ben de erkek arkadaşıma dedim benim annem bile karışmıyor senin annen kim de bana karışıyor dedim. O ama annesini savundu yok işte o seni seviyor iyiliğini istiyor vs vs. Neyse ben de terk ettim bitirdim dayanamadım artık bu sorunlara çok battı. Ama işte çok insan benden hoşlansa ya da date e çıksam da hiç kafa dengi ya da çekim hissettiğim birini bulamıyorum. Sevgili olduğum insanlarla da katlanılmaz sorunlar yaşadım. Güzel bir ilişki nasıl yaşarım?
Güncellemeler
9 ay
Bi de genel olarak kadınlar güzel ve kaliteli ama erkekler öyle değil tipsiz ve sapık ya da tehlikeli olanı çok. Ondan kadının hep kendini koruması gerekiyor. Çok yorucu bu.
Arkadaşlar yorum ve görüşlerinize ihtiyacım var ama saygı çerçevesinde?
3 Görüş