Sizce sevgililer veya eşler birbirlerine sosyal medya şifreleri vermek zorundalar mı?

Gizli Üye
ya ahahah sabah sabah aklımda geldi ya ne saçma ya
insanlar neden sosyal medya şifrelerini verirler ki bu kadar gereksiz bişey görmedim aldatma şüphesi vs desem yapacak insan fake hesap açar gene yapar engellenmez ki bu

neyse büyük konuşmayım ama asla vermem şahsen şifremi kimseye bu güne kadar da vermedim vermem

neyse günaydın morning gençler 😌
Güncellemeler
+1 yıl
süper soru seçilmişim tey tey 💃
Sizce sevgililer veya eşler birbirlerine sosyal medya şifreleri vermek zorundalar mı?