Arkadaşça mı davranmış yoksa hoşlanıyor mu okur musunuz?

çiçekçikızz9
Fikrinize önemli. Sevdiğim kişinin yanına gittim konuşmamız yoktu naber nasılsın dedim. Sonra iki gün üst üste o geldi. Aynı yerde çalışıyoruz fakat çıkışta görüyorum. Bikere ismimi sordu melek dedim "Melek" diye tekrarladı. Sonra bugün ben hep beklediğim yerde değildim oraya baktı servisine binerken gördüm. Sonra oraya geçtim hemen geldi direk yanıma. Dedim ki tekrar proje var sanırım seninde olman lazım. Oda "çağır geleyim" dedi gülümseyerek.
Biraz konuştuk biraz sessiz kaldık. Sizce ima mı yaptı yoksa arkadaşça mı? Direk yanıma gelmesi falan bilemiyorum..
Arkadaşça mı davranmış yoksa hoşlanıyor mu okur musunuz?