Cemil Meriç okur musunuz? Sever misiniz?

Selamünaleyküm hayırlı akşamlar

Hangi kitaplarını okudunuz şimdiye kadar?

En sevdiğiniz hangisiydi?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Tam yerine geldin hocam da bu soru niye 3 cevap almış anlamak mümkün değil verdim 5 yıldızı.Üstadın kitapları kitaplığımda başköşelerde durur onun en beğendiğim yönü şu , sağ sol gibi ideolojilerle ülkeyi bölmek isyetenlerin karşınıa dikilir ve ideolojilerin idraklere giydirilen deli gömlekleri olduğunu söyler , üstadı zaten sağcılar da solcular da yer yer sahiplenir bu da onun tarafsız duruşunun sonucu ama tarafsız dediysek de omurgasız demedik çok güzel mefkureleri vardır maneviyatımıza dair neyse daha fazla uzatmak istemiyorum. En çok Bu ülke ve mağaradakiler kitaplarını severim o kadar dolu dolu kitaplarki, sosyoloji notlarını da aldım o okunmayı bekliyor

Yazık şu sorunun 3 cevapta kalması neyse banane.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok değerli bir aydındır Cemil Meriç severek okurum. Bu ülke, mağaradakiler, bir dünyanın eşiğinde kitaplarını ve birkaç dergi mülakatını (röportaj) okudum. Ayrıca vefat ettiği gün ben doğmuşum ve ismini de bazen nick olarak kullanmaktan mutluluk duyuyorum :)

0|0
    0|0
  • ben hiç okumadım. alsında ben okul hayatım da dahil ki kısa sürdü (: kuran-ı kerimden başka hiç bir kitabı okuyup bitirmedim.

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam. ''Bu Ülke'' adlı kitabını okumuştum ve de güzeldi. Şuanlık başka okumadım

0|0
    0|0
  • saymadım ama sanırım 200e yakın kitap okudum,meslek kitapları hariç tabiki .burda hepsini yazmam çok zor. mario puzzo dan baba ve ahmet ümit ten beyoğlu rapsodisi bunlar ilk aklıma gelenler oldu,ikiside mükemmeldir

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam. Okumadım. Ama okumak istiyorum. Gelen cevapları tavsiye olarak addedeceğim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu ülke adlı kitabı var bende ama okumadım henüz

0|0
    0|0
  • Bu Ülke'yi okudum.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;