Abimin sevgilisi erkek çıktı? Psikolojimi alt üst etti bu olay , kendi yaşamıma odaklanamiyorum?

Gizli Üye
Abim 4 aydır biriyle çıkıyordu. 2 ay önce de beni tanıştırdı , sonra geldi annemle babama getirdi el opturdu her şey normaldi. Abim biraz hızlı davranmış ve geçen hafta evlilik konusu acmış buda ben evlenmeyi falan düşünmüyorum demeye başlamış. Abimde çok ısrar etmiş şimdi olmasa da ilerde olur falan demiş ama bir kaç sene düşünmüyorum demiş tartışma çıkartmış ve gitmiş. Ertesi gün abim çiçek almış özür dilemek için kapısına gitmiş oda kabul etmiş içeri girmiş abim. Sonra onun telefonu çalmış içeri gitmiş abimde bir anlık boşluğundan evi gezmeye başlamış ve bunun eski okul diplomalarını görmüş hepsinde erkek ismi yazıyormuş. Ama hepside aynı erkek isminde Abim bir an şüphelenmiş o gelince sormuş kuzenimin demiş. Sonra abim zorla kimligini çantasından almış aynı isim kimliktede varmış. Meger mi erkekmiş , kadın olmuş. Bunu nasıl yapabilir aklım almadı. 1 haftadır ders falan çalışamıyorum aşırı derece de psikolojimi bozdu bu olay , kendi cinsiyetimden şüphe etmeye başlayacağım sonunda , abime zaten yaklaşamıyorum sinirinden ama bende baya öğrendiğimden beri perişan oldum :(
Güncellemeler:
1 ay
Allah aşkına tamam bu insanlar bizim düşündüğümüz gibi düşünemiyor ama sayıları da çok arttı artik 3 gündür internetten bunların belgesellerine falan takildim resmen. Beni çok korkuttu ve etkiledi bu olay.
1 ay
4.5 senelik benimde sevgilim var ailelerimiz falan biliyor sorunumuz falan yok ama cidden sevgilimin kimligini istememek için kendimi zor tutuyorum. Dalga geçilecek bir şey göremiyorum ciddi manada biri akil versin kendi hayatıma odaklanamiyorum
Abimin sevgilisi erkek çıktı? Psikolojimi alt üst etti bu olay , kendi yaşamıma odaklanamiyorum?
12
6
Görüşünü yaz