Sevgilimin ailesine takintiliyim , sizofren değilim. Yorumlarınızı bekliyorum?

Gizli Üye
Merhaba , Ben 9 yaşından belkide daha da öncesinde Maladaptive isimli bir hayal kurma hastalığına yakalandım. Bu sebeble hayatımın ve omrumun % 95 i hayal kurmakla geçti. Kendimi hep bir dış dünyadan izliyor gibiydim. şu an 19 yaşındayım. Üniversite 2. Sinif öğrencisiyim ve bu sene son senem sağlık okuyorum , 4 yıllık bir ilişkim var. Uzak şehirlerdeyiz. Ona çok aşığım ama en fazla ailesini takıntı haline getirmişim. Hastalığımdan dolayı sürekli sevgilimle ileriki zamanlarımızı her gün müzik esliginde hayal ediyorum ve bu hayalin içinde sanki bayram seyran olmuş tüm herkes bir araya gelmiş gibi ailesiyle konuşuyorum kuzenleriyle konuşuyorum. Ve bunu o kadar alışkanlık haline getirdim ki size belki çok tuhaf geliyor belkide ironi trol falan gelecek hic biri umrumda değil tedavi olmak falanda asla istemiyorum bu hastaliktan asla kurtulmak istemiyorum ama böyle de bir sorunumuz var. Sevgilimin de bir uzak akrabasinda benim hastaligim varmış bana anlatmıştı ayni belirtileri taşıyoruz. Bu konuda bana çok destek vermişti. Bu hastalıkta müziği kulağıma koyup saatlerce sevgilimle geziyormuş gibi ailesiyle berabermis gibi evin içinde dolanabiliyorum
Özellikle neden ailesi derseniz sevgilime çok alıştım ve bu sene son senem 1 2 seneye evlenmeyi düşünüyoruz bu nedenle onların hayalini çok kurdugum için bu hayal hoşuma gidiyor...
Sevgilimin ailesine takintiliyim , sizofren değilim. Yorumlarınızı bekliyorum?
1
2
Görüşünü yaz