2.5 yıllık ESKİ SEVGİLİM İLE TEKRAR OLUR MU?

Gizli Üye
Arkadaşlar konu biraz uzun
Corona sürecinde üniversite sınavı çeşitli sağlık problemlerinden dolayı çok fazla kilo almıştım ve inanılmaz şekilde sinirliydim , hiçbir şeye odaklanamıyordum o da bende , 3 ay olunca eski sevgilim artık hareketlenme dayanamayıp beni terk ettii 3 ay önce kilolu depresyonda bunalımlı bir çocuktum ama şu an gayet kendimi toparladım. Yaklaşık olarak 2 ay peşinde koştum ama herhangi bir şekilde artık bu işin olmayacağını Umut olmayacağını söyledi ayrılır ayrılmaz Instagram hesabı açtı arkadaşları ile buluştu süslendi gezdi , tanımadığı bir sürü erkek ekledi , defalarca dön dedim olmaz dedi , aradığım zaman o da ben de ağlıyordu , kendisi bana kendi hayatına odaklanacağını beni çok sevdiğini ama artık olmayacagini benden başka biriyle olmayacağını olamayacağını , hayatıma kimseyi almayacağını söyledi. Sürekli stalkliyordum , ve bir gün bir story attı benim hiç tanımadığım bilmediğim bir çocukla valorant oynuyor, iki buçuk yıldır görüşmediği konuşmadığı mesajlaşmadığı erkek çocukluk arkadaşıyla buluşmuş , tabii ben deliye döndüm , ve ona son kez uzun bir mesaj attım. Ve yaklaşık bir buçuk ay mesaj atmadım. Sonra bir gün gene staklarken başka bir şehre arkadaşın yanına gitmiş , arkadaşının yakın erkek kankası ile ve bir çocukla içmişler ve bunu story atmış , tabii deliye döndüm. Ama mesaj atmadım. Instagram'da ismini aratırken , priv hesabı açtığını gördüm , alkollü bir gecede mesaj attım özledim yazdim cevap vermedi , dayanamayıp priv hesabinida stalkladim ve bir sürü erkeğin ekli olduğunu gördüm. Bakın arkadaşlar ben kendisini kalbini çok kırdım çünkü ben de kötüydüm , çevremdeki insanların dediğine göre beni unutmak için elinden geleni yapıyor , kendine yeni bir hayat kurmaya çalışıyormuş. Her sabah uyandığım zaman onun o aklıma geliyor , artık dayanacak gücüm kalmadı hiçbir şeye odaklanamıyorum , şu an bir kafede çalışıyor sizce çalıştığı kafeye gidip son bir kez kendimi toparlanmış bir şekilde yeniiden olmayı istesem?
Olur
Olmaz
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar kalbini gerçekten çok fazla kırdım o beni ilkimdi bende onun , ayrılalı daha üç buçuk ay oldu
2.5 yıllık ESKİ SEVGİLİM İLE TEKRAR OLUR MU?