Off 1 2 gündür sanaldan konuştuğum çocuk şimdi bana yazmıyor bende yazmak istiyorum ama kendimi tutuyorum sizce neyapmalıyım?

Gizli Üye
Acaba beni sevmiyor mu off
Güncellemeler
+1 yıl
Bide şey olmuştu konuşmaya başladığımız da bana çıkma teklifi etti ama ben kabul etmedim çünkü samimi sorduğuna inanmadım saçmalama falan dedim ısrar etti bende tamam knk dedim sonra o da eyw koçum dedi
Off 1 2 gündür sanaldan konuştuğum çocuk şimdi bana yazmıyor bende yazmak istiyorum ama kendimi tutuyorum sizce neyapmalıyım?