Güven sorunum vardı, tam her şey iyi gidiyorken, ilişkiyi bitirdim.. sizce kaderimde varsa geri birleşirmiyiz?

Leeeyla_012
Biriyle konuştum, ama böyle berbat bir ilişkiden çıkmıştıktan sonra, güvenim hiç kalmamıştı insanlara, erkeklere.. neyse bi süre sonra o kişi çıktı karşıma, kısa sürede çok ama çok iyi anlaştık, bana çok iyi gelmişti ama sonra bir şey yaptı, tüm güvenim sarsıldı.. çok saçma bir şeydi ama o kadar zorlanıyordum ki birini güvenmek için, ilişkiyi bitirdim.. aradan bir sene geçti ve pişmanım, saçma sapan bir şey için uzattım ve bitirdim ilişkiyi.. sizce nasibim eğer o erkekse kader bizi birleştirirmi?
Güven sorunum vardı, tam her şey iyi gidiyorken, ilişkiyi bitirdim.. sizce kaderimde varsa geri birleşirmiyiz?