Kocamı aldattım, beni affeder mi?

Gizli Üye
7 yıllık evliyim 2 yaşında çocuğum var. Instagram üzerinden birisiyle tanıştım ve bana çok cazibeli geldi konuşmasından falan etkilendim fakat onu cinsel manada istiyordum. Çünkü kocamı gerçekten seviyorum, sanaldan birbirimize fotoğraflar yaptık bunları anlatırken inanın çok utanıyorum lütfen beni rencide etmeyin. Bu olay yaşandıktan sonra adamla iletişimi kestim her yerden engelledim ve bir daha konuşmadık. Fakat evdeyken telefonla oynuyordum kocam telefonumu aldı annemi arayacaktı. Aradı konuştu sonra instagram'ıma girmiş ve o sildiğim mesajlar tekrardan geri gelmiş.

Bir hışımla bana saldırdı fakat sonra kendini geri çekti ayaklarına kapandım yalvardım kimseye söyleme diye bir anlık hevesle yaptığımı dile getirdim. Evi terk etti 2 gün boyunca gelmedi benimle iletişime geçmedi. Eve geldiğinde boşanma davasını açacağını söyledi ve ben ağladım yine. Seni seviyorum falan dedim ama boşa. Ondan ayrılmak boşanmak istemiyorum onu çok seviyorum. Ailemizden kimse bilmiyor şuanlık fakat ailelere her şeyi açıklayacak ve benim hayatım mahvolacak. Bana nasıl bir çözüm yolu önerirsiniz lütfen yardım edin bana.
Kocamı aldattım, beni affeder mi?
60
21
Görüşünü yaz