Evlilikte yaş farkı, kızın erkekten büyük olması sorun yaratır mı?

Gizli Üye
Arkadaşlar ilişkide kızın erkekten büyük olması sizce sorun teşkil eder mi? Özellikle evlilikte. bu konudaki düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.

Not: benim kız arkadaşım benden bir buçuk yaş büyük. yüz görünüşü daha olgun büyük gösteriyor. bense tam tersi yüzüm beni küçük gösterir :) bugün bir akrabam resmini gördü bayağı büyük gibi şöyle de böyle de biraz memnuniyetsizliğini dile getirdi, pek beğenmediğini de düşündüm o yüzden merak ettim.
Evlilikte yaş farkı, kızın erkekten büyük olması sorun yaratır mı?