Sevgilinizin/eşinizin sevmediğiniz bir arkadaşıyla görüşmesini istemezseniz ve o ısrarla arkadaşlığını bitirmezse ne yaparsınız?

Curiosus
Sevgilimin çok yakın olduğu bir erkek arkadaşı var. En başından beri sevmem ve boşa değil. Clubcı bir arkadaş kendisi. Sevgilisi olduğunu bildiği halde sevgilime gece şu cluba gel bu cluba gel diye teklif eden insan. Amacı benim sevgilim içlerinde yakışıklı olan tek kişi olduğu için onunla birlikte cluba gidince kızları yanına çekiyorlar dertleri bu. Bana da bir konuşmamızda ben ona dörtlü takılabiliriz arkadaş olabiliriz gibi yaklaşırken bana nefret kustu dostumu elimden aldın, eski sevgilisi senden daha iyiydi o zaman bizi arka plana atmıyordu diye. Siz olsanız ne yapardınız?
Güncellemeler:
4 gü
O şahıs bana nefret kusunca elime koz geçmiş ve arkadaşlıklarını bitirmiştim. Dün de iş bahanesiyle yeniden takip etmişlerdi birbirlerini. Takipten çıkarttırdım ve yine görüşmelerine mani oldum arkadaşlar. Benim isteklerimi görmezden gelirse bende onunkileri yerine getirmeyeceğini uygulamalı olarak gösterdim ve yola getirdim. Bir şeyi kafaya koyarsam yaparım. :)
Sevgilinizin/eşinizin sevmediğiniz bir arkadaşıyla görüşmesini istemezseniz ve o ısrarla arkadaşlığını bitirmezse ne yaparsınız?
5
5
Görüşünü yaz