Aklı başında Türk Kadını, Türk erkeğiyle mi yoksa İtalyan erkeğiyle mi evlenir?

Sosyetic_SheqiiL u
Selammmm :D

tabii ki geri dönüşü olacak bi soruydu dünkü sorum :D

Aklı başında Türk Erkeği, Türk kızıyla mı evlenir yoksa Rus kızıyla mı?

şimdi sıra Türk kadınında :D Zeki ve aklı başında Türk kadını, Türk erkeğiyle mi evlenir yoksa Yabancı (İtalyan) erkek ile mi?
Aklı başında Türk Kadını, Türk erkeğiyle mi yoksa İtalyan erkeğiyle mi evlenir?
Güncellemeler
+1 yıl
Görselden dolayı alınanlar olmuş, kusura bakmayın aceleyle bunu buldum :D idare edin.
Ben oyumu, Türk erkeklerinden yana kullanayım 😌💅
Aklı başında Türk Kadını, Türk erkeğiyle mi yoksa İtalyan erkeğiyle mi evlenir?