Birinin dış görünüşünü beğenmedim. Bunu ona söyleyip kalbini kırdım. Bir gün onun gibi görünür müyüm?

Gizli Üye
Soru açık. Aslında kırmak istemedim ama çok üzerime geldi
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar bakın bu kişi benimle beraber olmak istedi. Bende dış görünüş olarak beğenmediğimi açık açık söyledim. Bana gidemezsin hiçbir yere ya benimsin ya toprağın falan diyince kan beynime attı ona daha açık şekilde olmayacağını yazdım. Dalga geçme gibi bir durum yok.
Birinin dış görünüşünü beğenmedim. Bunu ona söyleyip kalbini kırdım. Bir gün onun gibi görünür müyüm?