Birisi var ve sürekli hayatıma girip çıkıyor Acaba Kaderimdeki kişi mi ya da değil mi anlayamadım?

Gizli Üye
2018 yılında c2 denilen uygulama da bir kızla tanıştım kız çok tatlı ben onunla ciddi düşünüyordum, ve sonra 3 ay boyunca konuşmaya devam ettik araya zaman girdi epeyce ve sonra yine konuşmaya karar verdik ve Mayıs gibi onunla buluşma kararı aldık o da ve ben de ilk kez birbirimizle buluşacağımız için heyecanlıyız o gün buluştuk her şey güzeldi ve taa ki o eve dönüp beni engelleyesiye kadar ordan sonrasını bilirsiniz neyse sonra ne mi oldu engeli kaldırdı ona tekrar yazdım çünkü deli gibi onu düşünüyorum ve onu gerçekten seviyorum onun da gönlü olmasa yazmaz yani sürekli böyle aramızda git gel oldu ve ben bir şey merak ediyorum şu andan itibaren tekrar konuşmaya başladık acaba bir ihtimal o benim kaderimdeki kişi olabilir mi onu rüyalarımda bazen görüyorum yüzü olmadan buluşmadan da önce görmüştüm umarım yazdıklarımı birisi anlar çünkü anlatamadıysam affedin.
Güncellemeler:
1 ay
Lütfen boş yorum yapmayın.
Birisi var ve sürekli hayatıma girip çıkıyor Acaba Kaderimdeki kişi mi ya da değil mi anlayamadım?
6
2
Görüşünü yaz