Arkadaşimin kocası benden hoşlaniyor mu?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar,
şöyle bi durum var o kişiyi ben 8 senedir rahat taniyorum ve zaman zaman araya mesafe girdi veya konuşmayi kesmiştik daha sonra sevgilisi vardi ve ayrildiktan sonra beni tekrar bulup yazmişti takıp edip, ve baktiğimda tek kiz bendim başka kimseyi takip etmiyordu. Benim hoşuma gitmişti. Normal arkadaşca konustuk yaziştik o dönem, sonra İnstagramini sildi bi süre sonra tekrar acti, dedim hayirdir, sonra eski sevgilisinden dolayı olduğunu demişti, neyse bu kişinin boyu baya baya uzun benimle olma imkani o yüzden azdi ve bu durum ne yalan söyleyeyim beni üzüyordu.. sonra benim sayfamda gördüğü başka bi yakın arkadaşimi ona ayarlamami istedi. Bilmiyorum belki beni mi test etti yoksa ayarlamam diye mi düşündü bilmiyorum. Sonucta istese kendiside direkt yazabilirdi kiza. Beni neden araya soktu. Öyle böyle aralarini yaptım ve evlendiler cok yakın zamanda uzatmadan hemen. Dediğim arkadaşimin boyuda uzun. Aslinda mutlu oldum kader böyleymiş falan, ama aslında bende olabilirdim şu an onunla.. neyse bana şey demişti eger senin arkadaşinsa zaten kötü birisi olma ihtimali yok, senin içini dişini kalbini biliyorum çok iyisin falan. Sonra sildi hesabini ve birdaha da acmadi. Ama düşünüyorum acaba ben kizin var hayatinda birisi deseydim kismetini kapatmiş olurmuydum. Veya olur ayarlarim tabi dediğimde benim onda kesin gözüm yok mu sandi acaba bilmiyorum.
Neyse daha sonra sözde kinada düğünde olsun hiç konuşmadık iki yabanci gibiydik halbuki çok iyi taniyoruz birbirimizi. Arkadaşim davet etti evine gittim orada karşilaştik hoş geldin seni görmek ne güzel dedi.

Arkadaşimda herkese anlatıyor benim sayemde taniştiğini, ama ben rahatsiz oluyorum eminimki kocasınında hoşuna cok gitmiyordur
Arkadaşimin kocası benden hoşlaniyor mu?
10
4
Görüşünü yaz