Sevgilimden ayrılamıyorum ne yapmalıyım?

Gizli Üye
2 aylık sevgiliyiz başlarda çok iyiydi birbirimizi seviyoduk birbirimize gelecege dair vaatlerde bulunduk (evet bi hataydı cok erken bi zamandı vaatler icin) ama ilerleyen zamanlarda daha cok tanidim ve birbirimizle hiç uyumlu olmadiğımızı fark ettim gelecege dair planlarımız çok farklı ilerde evlenmek isteyeceğim kişi o kişilikte biri degil bir ömür gecirebilecegim kisi degil yani şimdi ayrıl o zaman diyceksiniz ama bana çok bağlandı ve askere gidicek su an zaten psikolojik olarak kötü destek oluyorum ona bir de askere gidince hic ayrilamam askerden gelince aileler tanışsın diyo anlıycağınız elimde olmadan mevzu ilerliycek. Iyi biri ama hiç ortak noktamız yok bu hayatta en sevdigim sey film izlemek onun da tam tersi hic yapmadığı şey. Bunun gibi çok örnek var. Keske hic umut vermeseydim diyorum ama o zamanlar öyle hissediyodum 2 ayda tanıdığım kadarıyla gelecege yonelik bi sey dusunemiyorum onunla ilgili. Ne yapmaliyim nasil ve ne zaman ayrilmalıyım. Devam edersem kendime zulum ayrılırsam ona. Kıyamıyorum da of
Sevgilimden ayrılamıyorum ne yapmalıyım?
7 Cevap