KAYINVALIDEM YUZUNDEN EŞİMLE ARAM BOZUK NAPICAM BILMIYORUM NEDEN ERKEK ANNELERI BOYLELER 😒?

Gizli Üye
Merhaba 29 yasindayim hatta ocakta 30.
Evliyim 6 aylik bi kizim var. Yas farkida var ben 4 5 yas buyugum ondan. Eşim babasi ve amcasinin sirketinde calisiyor. Hamileyken annesi ve teyzesinin kiziyla problem yasadim gorusmuyorum. Bu teyzesinin kizi surekli bizim evimizdeydi her aksam iş cikisi olsun hafta sonu disari ciktiginda olsun hop solugu bizde aliyordu. En son yine geldi ben her zaman musait olamiyorum bi özelim var dedim, aman dedi ben misafir miyim misafirsin evet dedim bozuldu gitti.
Sonra esimin annesi aradi yok boyle demissin alınmıs kiz ara gonlunu al bence, istersen ozur dileyeyim dedim olabilir dedi. Her gun benim evimde , gelmesin istemiyorum yeter artik sende onu isteyip savunacaksan sende gelme bu konuyu birdaha duymak istemiyorum dedim bana sen cok sinsi birisin yaziklar olsun dedi bende cevap vermedim yuzune kapattim. Bidaha hic goruşmedim bir kez bile gorusmemde. Kocama sikayet etmis iste beni o zaman.
Her parka, tatile, yemege falan benim annemlerle gidiyoruz buda goruyor sosyal medyadan ya da duyuyor.
Bugun aramis esimi yine aglamiş, sen beni sildin torunumu goremiyorum bir kez doyasiya kucaklayamadim (1 kez gordu sadece) sitenin bahcesinde bugun esimi baya fiseklemis gelmis bana tavir yapiyor aksam noldu dedim anlatti.
Annenle gorusmem artik, sen gorus cocugu al git ben buna birsey diyemem dedim,6 aylik cocuk sen olmadan olur mu dedi. Bi kac saatligine olur dedim bu sefer karsimda agladi noldu dedim sinirlerim cok bozuk cok kotuyum dedi gitti yatti 7 bucukta. Cok uzuldum ama gorusemem annesiyle asla. Ne yapicam bilmiyorum.
KAYINVALIDEM YUZUNDEN EŞİMLE ARAM BOZUK NAPICAM BILMIYORUM NEDEN ERKEK ANNELERI BOYLELER 😒?
5
3
Görüşünü yaz