Asgari ücretli erkekleri reddediyorum, siz böyle bir durumda ne yapardınız?

Gizli Üye
Kendim 3200 alıyorum küçükken durumumuz yoktu hep onun bunun verdiğini giyerdim annem hep para yok vs derdi düzgün evimiz eşya mız yoktu. Kariyerli erkek istiyorum. En az 5 bin maaşı olsun istiyorum. Siz de asgari ücret alan veya durumu olmayan birini ister miydiniz?
Asgari ücretli erkekleri reddediyorum, siz böyle bir durumda ne yapardınız?