Evli bir adama aşık oldum ama zorla nefret ederek evlenmiş bi adam?

Gizli Üye
Bir 6 ay önce biriyle tanıştım konştuk çok alıştık birbirmize sevgili olduk çok seviyor beni bunu çok bariz hissedip anlıyorum neys ben evli olduğunu bilmiyodum ama bazı söylediği şeyler çok çelişiyodu şüpheleniyodum hep yalan söylyor benden ne saklıyor dye artk evli oldğundan şüphelenmeye başladm sonra bi kaç gün önce mecbur kalıp itiraf etti ben bitirdim ama bana bi kere dinle dedi karısıyla zorla çok küçük yaşta evlendirilmiş nefret ede ede evlenmiş sonra aile baskısı hatta zorla kadınla 1 kere yanlız birlikte olmuş kadından ayrılamamış tehditlerden dolayı sonra kadın o geceden sonra hamile kalmş o günden beridr hatta evlendiğinden beri yatak odasında bile uyumamış bi çocuğu var şimdi kadın normal bi kadın değil çocuğa zarar vereceğini düşündüğü için boşanamyorm çocupun velayetini alabilmek için yaşının uygun olmasını beklyor ben hayatmda ilk defa aşık oldum ben seni kaybetememk için yaptım herşeyi dedi (bu arada kadın da adamdan nefret edyor adamı huzursuz etmek hoşuna gidiyor) benim hayatımı mahfettiler ben bu hayatı seçmedim beni bu insanların içinde yanlz bırakma yanmda kal o gün gelsin herşeyi brakıp gidecez ama çocuğumu onlara brakamam dedi bence yalan değil anlattıkları yalan olsaydı sonunda kaç yıl sonrada olsa onu bırakacağımı biliyor ne yapacam ben yuva mı yıkıyorum dyorm ama o bi yuva mı onudq bilmyorm yardım edin
Evli bir adama aşık oldum ama zorla nefret ederek evlenmiş bi adam?
7
2
Görüşünü yaz