Karımın beni aldattığını düsünuyorum hatta eminim sizce haksiz miyim çok üzgünüm mutsuzum ne yapacagim bilmiyorum?

Gizli Üye
Merhabalar 24 yasindayim Rus'um ama 9 yasindan beri Turkiyedeyiz benimde vatanım oldu diyebilirim , evliyim esimle aramizda 6 yas var esim 30 yasina girmek uzere onu cok seviyorum cok güzel , alımlı bi kadın ilk gordugum andan beri her saniyemde o var asla ayrilmak istemiyorum ama suphelerimde var malesef. Özellikle eski nisanlisiyla gorustugu geliyor zaman zaman aklima mesela ben cocuk istiyorum o reddediyor sanki her an birakip gidecek bosanacak gibi hissediyorum belki de ben oyle hissediyorum bilmiyorum , ben iyi davranip destek oldukca o beni itiyor.
Mesela bi supriz yapiyorum guzel bi gece, guzel bi yemek hazirliyorum , eve yeni esya aliyorum ama o boyle seylerden hoslanmam bilmiyor musun diyor.
Mesela hic disari cikarken haber vermiyor yani izin alsin demiyorum tabi ki ama ben o evde diye giderken eve heycanla bi ariyorum cikmis arkadaslariyla bulusmus gezmis eglenmis bana haber verme gereginde bile bulunmuyor. Bir film buluyorum begenmiyor. Surekli romantik ortamlar hazirliyorum ama içten gulumsemiyor artik beni sevmedigini dusunuyorum ama bosanmak istemiyorum onu seviyorum ama aldatilmakta istemem ne yapacagim bilmiyorum.
Karımın beni aldattığını düsünuyorum hatta eminim sizce haksiz miyim çok üzgünüm mutsuzum ne yapacagim bilmiyorum?
3
6
Görüşünü yaz