Eşim beni en yakın arkadaşımla aldattı. Ne yapmalıyım?

selm 35 yasindayim kocam ise 40 mutlu guzel bi evliligimiz vardi 14 senelik sorunsuz bi evlilikti.. cocukluk arkadasim bir gun bize geldi esimle cok guzel muhabbet ettiler beni unuttular hatta gule oynaya gun gecirdik ama olsun dedim ne olucak sanki 1 sene boyle gecti cok yakinlardi is yerleri yakindi bana soylemeden bulusup cay kahve iciyorlardi yine olsun dedim arkadas oldular ne guzel, gecen gun ben isteyken esim bana eve ne zaman gelicegimi sordu ama cok supheciydi ben aslinda eve 10 dk ya gidicektim ama esimden suphelendigim icin gece gec gelirim isler yogun uyu sen dedim, o an aklima cocukluk arkadasim geldi kendi kendime sacmalama aysel olmaz oyle sey dedim ama aklima dustu o kurt aradim bunu, acmadi o an anlamistim hemen eve gittim sessizce kapiyi actim evde arkadasimin ayakkabilari vardi kafamdan asagi kaynar sular dokuldu hemen odaya kostum kapiyi acmamla ikisini ust uste gormem bir oldu bayilmisim gozumu hastanede actim kocam ozur diliyor bir sans istiyor ne yapmaliyim koskaca 14 sene
Eşim beni en yakın arkadaşımla aldattı. Ne yapmalıyım?