Eski sevgili bu şartlarda döner mi?

Gizli Üye
Herkese merhaba. Geçen sene başlayan ve mükemmel giden ilişkim ben geçen Mayıs’ta 2 aylık yurtdışında çalıştığım sürede zedelendi. Zedelenmesinin sebebi ise ben oradayken Üniversite bölümümden bir kızla buluştuğumu ona söylememek oldu. Fakat bölümümden olan o kızın orda olduğunu daha önce söylemiştim. Sevgilim bu duruma çok sinirlendi ve 1-2 gün trip attı. Ben Türkiye’ye dönene kadar ki süreçte bana karşı biraz şüpheci davranıyordu ama her şey normaldi. Türkiye’ye döndükten sonra 10 gün karantinada kalmam gerektiğini söyledi. Çünkü kendisi korona konusunda çok hassas. Döndükten sonra karantinamın 4. Gününde benim onun üstüne gitmemden ötürü bir tartışma yaşandı. O akşam ara verelim dedi. 3 gün sonra ben mesaj attığımda her şey normal konuşurken o akşam ayrılmak istiyorum arkadaş kalalım dedi. Ben de ısrarcı olmadan biraz sitem dolu bir yazı yolladım. O akşam öyle kapandı derken 2 gün sonra yüz yüze görüştük. Yaptığım hatanın sebebini mantıklı bir şekilde anlattım ve yüzünün içine bakarak onu hala cok sevdiğimi söyledim. O da benden zaman istedi ve sarılarak o gün normal şekilde ayrıldık. Onu taksiye bindirdikten sonra bana mesaj attı. Yürüyeceğini bilseydim beraber binerdik diye ve oradan muhabbet başladı. 1 hafta boyunca nerdeyse ilk adımı o attı derken araya yine kopukluk girdi ve 3-4 günde bir mesajlaşmaya başladık. Hayatımdaki olan biten önemli şeyler hakkında bana mesaj atıyordu hep (abimin nişanı, doğum günüm vs.) bu süreçte attığım bir resime de beğeni yaptı. Hala takipleşiyoruz. Keza annemle de takipleşiyor ve annemin 2 gün önce attığı resmi beğendi. Biz ise şu an 10 gündür konuşmuyoruz. Attığım hikayelere neredeyse hemen bakıyor. Asıl merak ettiğim ise şartlar böyleyken ilişkiye tekrar başlamamız mümkün mü sizce? Bugüne kadar sadece 1 kere tartıştık onda da tatlıya bağlandı. Beni sevdiğini hala hissediyorum fakat biraz inatçı ve fevri bir yapısı var. Güzel yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Güncellemeler:
1 yıl
Ayrılık konuşmasının üstünden 2 ay geçti bu arada.
Eski sevgili bu şartlarda döner mi?
1
1
Görüşünü yaz