Lütfen okuyup görüşlerinizi yazar mısınız?

Eşimle birbirlerini bu güne kadar bir kereliğine dahi olsa sevmemiş olan ve birbirlerine karşı sevgi/saygı beslemeyen bir çiftiz. Erkek üstüncü olan ailem beni okutmayarak önce 15 yaşımda dini evlilik yaptırdılar ve 18 yaşıma basar basmaz resmi nikah yaparak evlendirdiler (Şu an 12 yaşından gün almış olan bir kızım var. Ben de 27 yaşındayım) Baskı görerek zorla evlenmiş olduğum eşim de ataerkil bir kafa yapısına sahip ve beni çok eziyor (Kesin sırf ezebilecek kız bulmak için okutulmamış, çalıştırılmayan ve köylü kızı olan beni seçti) , onun suyuna kadar ben götürüyorum, ev işlerine hiç yardım etmiyor hatta tam tersine dağıtıyor, mesela bir mağazada satıcı olan erkeklerle konuşamıyorum, eğer sözünden çıkarsam ya da onun yüzüne karşıt bir görüşü savunursam bana küfür edip fiziksel şiddet uyguluyor (kızımın yanında bile), kıyafetlerime karışıyor, azıcık açık giyinerek dışarıya çıktığını gören her kıza laf atıyor, cinsel olarak aktif değiliz, bu zamana kadar vücudumda onun yüzünden kırıklar ve morluklar oldu, benimle konuşmak istemiyor, kendisi süslenip püslenip etrafına 8-9-10 kız toplayarak lokantalara gidiyor…vb

Ben de konuşacak birisi olmadığı için her gün gelip kızımın yanında ağlayıp dertlerimi ona söylüyorum. Hatta onun yanında ağlamamdan kızımın tişörtü aynen su dökülmüş gibi oluyor.

Acaba eşimin böyle olması kızımı nasıl etkiliyordur? Gerçi ben onu hep güler yüzlü görüyorum
Lütfen okuyup görüşlerinizi yazar mısınız?