Kocam benden çok annesini seviyor gibi, bu durum düzelir mi?

Merhaba arkadaslar herkeze hayirli sabahlar dilerim.
Ben 2 sene once aile zoruyla hic tanimadigim biriyle evlendirildim. Tipi hosuma gitmedigi icin hayir demistim ama ailem yinede usteledi, icki kumar vs yok diye bi sans ver dedi. Neyse usteledigim halde evet dedirttiler.
Evlendikden sonra surekli esimi sevmeye calistim ama olmadi. Her kucuk kavgamizi bile annesine yetistiriyor, bal ayinda bile her sabah annesiyle whatsapp uzeri gizli gizli mesajlasiyordu. Ve en ufak kavgamizda evi terk edip yine geliyor. Bu beni ister istemez soguttu. Esim benden cok annesine deger veriyor tabi herkezin annesi sonucta bisey diyemem ama bi sınır vardır dimi.. sizce zamanla duzelirmi bu durum? Esim 28 yasinda benden once hic sevgilisi olmamis oyuzden olabilirmi? Ve cocuk olursa (ki ben istemiyorum ailem zorluyor duzelir diye) hayatim duzene girer mi? Bosanmaya dusundum ama bosanirsam aile evine donmek durumda kalicagim babam biraz eski kafa.. cocugum olursa kendi kendime yasayabilirmiyim? Simdiden tessekur ederim.. Allah kimseye boylesini yasatmasin.
Güncellemeler
+1 yıl
Tesadufen kaynanamin facebook sayfasini gordum dun. Sirf esimin resimlerini boy boy paylasmis. (Pp ve arka plan) esimde bu resimlere begeni atiyor. Sizce sacma degilmi evli barkli adami neden paylasiyorsun sayfanda? Bekar tanitmaya calisiyor?
Kocam benden çok annesini seviyor gibi, bu durum düzelir mi?