Neden hep kadinlar suçlu? Erkeklerde suç aranmıyor?

Gizli Üye
Biriyle konusuyordum evli çıktı. Evlilerle işim olmaz benim. Parmaginda yuzuk yoktu, sordum sevgilin, sevdigin kiz var mi, evlenip bosandin mi falan diye bekarim dedi. Yani karsi taraf sakladigi surece bunu ben bilemem ki. Evli oldugunu ogrenir ogrenmez numarasini engelledim. Her yerden engelledim. Engellemeden önce guzel de bir mesaj yazdım. Evli olup kadinlarla takildigi icin.

Sonra karisi nerden ogrenmisse bana mesaj atti. Kocamla ne işin var, s*rtük, metres olmayi nasil yakistiriyorsun kendine falan diye. Bende kadinlara suc atmayin kocaniza sahip çıkın. Bekarim dedi. Parmaginda yuzugu bile yoktu dedim. Kocanizi engelledim her yerden. Disarda sıfırlar dururken benim ikinci el modellerle işim olmaz dedim.(normalde boyle bir sey demem sevmemde. Kadın yelkenleri biraz indirsin diye yazdim) kocasina attigim son mesajı da tarihi saatini isaretleyerek gönderdim. Kadinlara sarmayin kocaniza dönün bakın dedim. Sonra daha da mesaj yazmadı. Bende onu da engelledim.

Abi erkekler her b*ku yesin ama suç her turlu kadina kalsin diye bir kanun mu var dunyada? Kocasi aldatiyor kadin suclu, dövülüyor haketmistir, tecavuze uğruyor kuyruk sallamıştır, evleniyor kocasinin malı. Severek evlense de adam zengin ondan evlenmistir kesin. Yeter artik be.

Artik bu tarz guvenilmez erkekler yuzunden kiminle konusacagimizi da şaşırdık. Bir evlenip yuva kuralim diyoruz yalanlar yalanlar. Durust kimse yok. Kendini olmadigi biri gibi tanıtıyor. Ne b*k oldugu belli degil. Yalan makinesi falan yayginlassa da soksak. Evli mi, iliskisi var mi, şiddete egilimli mi, psikolojik sorunlari var mi? Bunlari gösteren bir icat olsa keske. Herkesin girmesinin zorunlu oldugu.
Neden hep kadinlar suçlu? Erkeklerde suç aranmıyor?