Evliligimden sanirim sogudum sadece kizim icin katlaniyorum?

merhaba arkadaslar ben evlenip almanyaya geldim. Esimin rahatsizligindan dolayi kaynanayla altli ustlu kaliyoruz. Esim belinden yanlis ameliyat yuzunden degneklere bagli yuruyebiliyo. Ilk baslarda hersey guzeldi. Sonra günler gectikce karim ve annesi bana türlu laflar ailemle gorusmemi istmemeler (dügünden once annem ile problemleri oldu kabul ediyorum annem kotu bi laf soyledi sonrasinda pisman olup ozur diledi) kaynananin sivri dili kizininda anasinin ekmegine yag calmasi beni delirtmeye basladi. Kizim oldu bi sure sonra kaynana bana sen sadece kagit uzerinde babasisin senin 5 dk. lik zevkin tuvalete akittigin milyonlarca spermden birisi demeye basladi. kaynanayla baya kavga ettik. Karim hep annesini tutuyo. Bi ara karim ile tartismada ben senden alicagimi aldim seni takmiyorum artik artik dedi. Kaynana kizina surekli talimatlar verip dolduruyio. biz karimla birsey konussak hemen araya giriyo laf sokmaya calisiyo. Eger ayrilirsan kizimi sana gostermem soy isminide degistiririm gibisinden tehditlere basladilar. kaynana acayip kiskanir cocugu benden. yeni ev yaptiralim dediler herkesin kapisi ayri olsun diye ben istemedim uzaga tasinmak istedim. Krim annemden ayrilamam ben dedi yine kavga ettik. Sirf kizim babasiz buyumesin diye ayrilmak istemiyorum. Sizce ne yapmALiyim.
Evliligimden sanirim sogudum sadece kizim icin katlaniyorum?