Kocamın Hoslandıgı kız Nisanlanmıs?

Yılllardır evliyiz ama çocuk yok. kocamla aynı isyerinde calışan aralarında yakin samimi bağ oldugu bi kız vardı kendisi hem de komşu oluyor malesef düşünün kocam o kıza "bekar olsaydım çoktan kapındaydım yüzükle almıştım kimseye vermezdim" diyor "babana gelip kızını istiyorum dersem ne tepki verir?" demiş mesela ve hatta "ölüyorum senin icin" bile demiş yani.. Hergün arıyormuş kızı tatlı tatlı konuşmalar falan, mesajlaşıyorlardı, birlikte cıkıp işe gidiyorlardı sık sık, düşünün tatildeyiz şehir dışında biraz uzaklaştı kızı aradı ve 30dakika falan konuştular, hatta 2saat konuşmuşlukları bile olmuş, ertesi gün kızı aramış kız açmış yüzüne kapatmış telefonu, hiç içmeyen kocam içmiş ve kıza "köpek gibi içmişim tersleme beni nolur" diye mesaj atıyor ve işin ilginc yanı da tüm bunlara ve bilmediğim o kadar şeyler var ki yani arkadaş dost diyor o kıza.. işyerindeki herkes de biliyor kızın en yakını kocam, kocamın da zamanini en cok gecirdigi kisi o kız.. kız nerede kocam orada.. Şimdi tüm bunlara rağmen kız nişanlandı. Kocam şu an ne düşünüyor sizce? Yardım edinnnn?🥺
Kocamın Hoslandıgı kız Nisanlanmıs?